KAMERA SAMOCHODOWA PRIDO I9 Full HD GPS WIFI 4K

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 999,00 zł 999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Prido
Kod produktu: PRIDO I9

Opis

Rejestrator samochodowy Prido i9 4K Wi-Fi GPS

Rozdzielczość 4K

Od teraz nie umknie Ci żaden szczegół rejestrowanego otoczenia. Nagrania w kinowej rozdzielczości 4K 3840x2160 30FPS to gwarancja doskonałej jakości wideo o każdej porze. Dzięki takim parametrom filmy zapisywane przez rejestrator jazdy Prido i9 będą wyglądać świetnie zarówno na wysokiej jakości ekranach komputerowych, jak i na telewizorach o dużych przekątnych ekranu. Wysoka rozdzielczość obrazu sprawi również, że na wideo zostanie zarejestrowanych znacznie więcej szczegółów, które w przypadku zdarzenia drogowego będą mogły pomóc w jasnym określeniu tego, co wydarzyło się na drodze.

Sensor Sony 4K

Kamera samochodowa Prido i9 posiada wysokiej jakości sensor Sony Night View, który nagrywa w rozdzielczości 4K i doskonale radzi sobie nawet w słabym oświetleniu. Dzięki zastosowaniu sensora firmy Sony kamera Prido i9 doskonale poradzi sobie z rejestracją szczegółowego obrazu zarówno podczas dnia i nocy. W nagraniu dobrej jakości materiału wideo nie przeszkodzą jej również ciężkie warunki atmosferyczne, np. ulewny deszcz. Dzięki temu użytkując kamerę Prido i9 nie musisz martwić się o to, że zmiana warunków oświetlenia wpłynie na zmniejszenie funkcjonalności wideorejestratora.

4 Tryby Parkingowe

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego samochodu gdy nie ma Cię w pobliżu. Kamera samochodowa Prido i9 wyposażona jest w aż 4 tryby parkingowe, dzięki którym Twoje auto będzie zawsze bezpieczne. To od Ciebie zależy, czy wybierzesz klasyczny tryb parkingowy, tryb low-bitrate, tryb poklatkowy, czy tryb aktywowany wykryciem ruchu. Możliwość wyboru pomiędzy 4 trybami parkingowymi umożliwia Ci dopasowanie trybu parkingowego do specyfiki miejsca, w którym zostawiane jest auto. Do działania trybów parkingowych niezbędne jest dostarczenie wideorejestratorowi Prido i9 stałego źródła zasilania (moduł zasilający Prido HK1).

Sterowanie głosowe

Kamerę Prido i9 możesz obsługiwać za pomocą krótkich komend głosowych. Dzięki temu do aktywowania podstawowych funkcji urządzenia nie musisz odrywać rąk od kierownicy, co znacząco wpływa na poprawę Twojego bezpieczeństwa na drodze. Za pomocą głosu możesz np. zabezpieczyć aktualnie nagrywany film przed nadpisaniem lub wyłączyć/włączyć ekran wideorejestratora. Możliwość wykonania podstawowych operacji za pomocą głosu znacząco zwiększa komfort użytkowania Twojego rejestratora jazdy.

Moduł Wi-Fi

Kamera Prido i9 została wyposażona w moduł Wi-Fi, dzięki któremu uzyskasz natychmiastowy dostęp do nagrań za pomocą darmowej aplikacji. Już nie musisz wyjmować karty, aby odczytać to, co nagrała kamera. Prócz bezprzewodowego dostępu do zapisanych filmów aplikacja Prido umożliwia również konfigurację ustawień wideorejestratora z poziomu urządzenia mobilnego. Darmowa aplikacja Prido jest dostępna na systemy Android oraz iOS.

Moduł GPS

W magnetycznym uchwycie kamery Prido i9 zamontowano moduł GPS, który umożliwia urządzeniu pobieranie danych na temat lokalizacji oraz prędkości pojazdu. Tego typu informacje mogą okazać się bezcenne w momencie, gdy po zdarzeniu drogowym kierowca będzie musiał udowodnić, że poruszał się z dozwoloną na danym obszarze prędkością. Moduł GPS kamery Prido i9 działa w pełni automatycznie. Oznacza to, że po podłączeniu sam łączy się z satelitami GPS i kalibruje sygnał.

Ekran dotykowy

Wysokiej jakości ekran dotykowy i intuicyjne menu pozwolą z łatwością zmienić ustawienia kamery bez konieczności szukania odpowiednich przycisków. Interfejs kamery Prido i9 został zaprojektowany w taki sposób, aby w maksymalnym stopniu ułatwić obsługę urządzenia. Dzięki zastosowaniu precyzyjnego i czułego ekranu dotykowego wystarczy wskazać interesującą funkcję i wybrać jej ustawienie. Wszystkie zmiany opcji zostają wykonane w przeciągu mgnienia oka.

Kompatybilna z kamerą tylną

Kamera Prido i9 jest przygotowana do współpracy z modułem kamery tylnej Prido T1 (brak w zestawie). Po podłączeniu modułu do urządzenia Prido i9 rozpocznie jednoczesne nagrywanie obrazu z przodu oraz z tyłu auta, dzięki czemu znacząco zwiększysz swoje szanse na to, że zapiszesz interesujące Cię zdarzenie drogowe. Moduł Prido T1 jest również w pełni kompatybilny z 4 trybami parkingowymi kamery Prido i9, dzięki czemu kamera tylna będzie nagrywała obraz również podczas zdarzeń mających miejsce w trakcie postoju auta.

System ADAS

Kamera Prido i9 została wyposażona w inteligentny system wsparcia kierowcy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems). W zależności od wybranych opcji rejestrator może ostrzegać kierowcę o opuszczeniu pasa ruchu, zbytnim zbliżeniu się do pojazdu jadącego przed autem, ruszeniu pojazdów znajdujących się przed autem w trakcie postoju na światłach oraz o braku włączonych świateł. System ADAS może zatem znacząco wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa kierowcy oraz jego pasażerów.

Duży ekran

Intuicyjny interfejs oraz czuły i precyzyjny ekran dotykowy to niejedyne udogodnienia sprawiające, że obsługa kamery Prido i9 jest łatwa i przyjemna. Ekran o przekątnej 3 cali - czyli 7,62 centymetra - sprawia, że bez trudu poradzisz sobie z odnalezieniem interesującej Cię funkcji. Taka wielkość wyświetlacza umożliwia również bezproblemowe podejrzenie zapisanych filmów bezpośrednio z poziomu wideorejestratora.

Tryb WDR

Tryb WDR (Wide Dynamic Rage), czyli rozszerzony zakres dynamiki obrazu, to system algorytmów, dzięki którym kamera Prido i9 jest wstanie zoptymalizować jakość nagrywanych filmów nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki temu ciężej uchwytne elementy obrazu, takie jak numery rejestracyjne pojazdów, będą bardziej wyraźne i lepiej widoczne nawet wtedy, gdy przed maską auta jest ciemno (jazda nocą) lub bardzo jasno (jazda pod światło).

Uchwyt magnetyczny

Dzięki uchwytowi magnetycznemu montaż i demontaż kamery Prido i9 trwa dosłownie sekundę. Uchwyt wyposażono w wysokiej jakości magnesy neodymowe, które po zbliżeniu do urządzenia przyciągają kamerę do uchwytu i powodują jej stabilny montaż. W celu zdjęcia kamery z szyby wystarczy jedynie jej chwycenie i pociągnięcie, co znacząco ułatwia chociażby przenoszenie rejestratora pomiędzy autami lub dostęp do znajdującej się wewnątrz urządzenia karty pamięci.

Nagrywanie w pętli

Kamera Prido i9 nagrywa materiał w pętli. Oznacza to, że po zapełnieniu karty pamięci microSD nie musisz martwić się o to, że kolejne filmy nie zostaną zapisane. Urządzenie wykasuje najstarsze nagrania i w ich miejsce zapisze nowy materiał, dzięki czemu masz pewność, że w wyniku przeoczenia przepełnienia pamięci nie umknie Ci żadne ważne zdarzenie drogowe. Nadpisaniu nie ulegają filmy zabezpieczone przez kierowcę lub przez aktywację czujnika przeciążeń G-Sensor.

Szeroki kąt widzenia

Pole widzenia obiektywu kamery Prido i9 obejmuje aż 150°. To optymalna wartość, dzięki której na zarejestrowanych filmach z łatwością dostrzeżesz szczegóły otoczenia drogi, takie jak np. pobocza, ale unikniesz efektu zniekształcenia obrazu charakterystycznego dla kamer o wyższym kącie widzenia (efekt „rybiego oka”). Brak zniekształceń obrazu oraz stosunkowo szeroki kąt widzenia pozwoli na doskonały ogląd całej sytuacji drogowej, która miała miejsce w momencie zapisywania filmu.

Szklana soczewka

Soczewka obiektywu Prido i9 jest wykonana z 7 warstw prawdziwego, krystalicznie przejrzystego szkła. Naturalny materiał, jakim jest szkło, cechuje się dużo lepszą jakością, parametrami optycznymi oraz wytrzymałością na zarysowania, niż obiektywy wykonane z tworzyw sztucznych. Dzięki temu kamera Prido i9 nie tylko nagrywa filmy o lepszej jakości, ale jest również zdecydowanie odporniejsza na zniekształcenia obrazu powstające w wyniku zniszczenia powierzchni obiektywu.

Karty microSD do 256GB

Kamera Prido i9 obsługuje karty pamięci microSD do pojemności aż do 256GB włącznie. Dzięki temu możesz znacząco wydłużyć czas, po którym wideorejestrator zacznie kasować najstarsze nagrania i rozpocznie nadpisywanie zarejestrowanego materiału w pętli. Tego typu możliwość może być szczególnie atrakcyjna dla profesjonalnych kierowców, którzy po zakończeniu trasy chcą posiadać dostęp do zapisu jej różnych fragmentów. Karta pamięci nie znajduje się w zestawie.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium