Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
HULAJNOGA ELETKRYCZNA
HULAJNOGA ELETKRYCZNA

Dlaczego? Dla kogo? Jak wybierać?

W dzisiejszym świecie promuję się różne style życia jednak wiodącym i najbardziej wyróżniającym się jest ten zdrowy oraz bycie eko. Te dwie dziedziny wzajemnie się przenikają i w nie jednym wypadku uzupełniają o wiele wartościowych i kreatywnych pomysłów. Dlaczego niby więc elektryczna hulajnoga wpisuję się w tą myśl. Odpowiedź jest prosta elektryczne hulajnogi są świetnym rozwiązaniem komunikacyjnym! Nie emituja niepotrzebnych spalin ponieważ, napędzane są energią elektryczną. Pozwalają sprawnie poruszać się zarówno w małych miejscowościach jak i w wielkich aglomeracjach. Ponadto usprawnia to przemieszczanie się z jednego punktu do drugiego bez stresu związanego z czasem na przesiadki w komunikacji miejskiej. Dzięki nim unika się korków i przy okazji można zwiedzić okolicę z całkiem innej perspektywy niż dotychczas.

 

Uniwersalność i unikalność hulajnóg sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie od dzieci do osób starszych. Nie ma znaczenia wiek aby móc korzystać z tego rodzaju sprzętu, nie wymagają one też specjalnych umiejętności lub wiedzy. Dzięki temu jest to tak fenomenalne urządzenie transportowe ale też rekreacyjne.

Kilka firm oferuje wynajem czasowy lub dystansowy takich hulajnóg co z jednej strony jest dobrym rozwiązaniem. Jednak prawda jest taka, że najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie swojej własnej. Powodów jest kilka między innymi taki, że zawsze zna się stan techniczny swojego sprzętu, dzięki czemu zawsze ma się pewność, że dojedzie się do celu bez niepotrzebnych przygód lub dodatkowych kosztów przedłużonego czasu. W tym kontekście można również dodać fakt, że posiada się wiedzę o tym jak działa hulajnoga i wie się ile czasu można z niej korzystać. Dodatkowo wychodzi to taniej, nie widać tego na pierwszy rzut oka jednak, w sytuacji kupna własnej hulajnogi odczuwa się zanik gotówki jednorazowo, a kiedy się ją wypożycza nie czuć tego tak ponieważ, pieniądze znikają systematycznie w małych ilościach, po przeliczeniu suma może przewyższyć znacznie koszt nowej hulajnogi elektrycznej.

Podczas wybierania wyróżnia się kilka aspektów na jakie należy zwracać uwagę są to: gwarancja, bateria, transport, amortyzacja i hamowanie, oświetlenie.

  • Gwarancja - ważne jest aby sprzedawca był sprawdzony i oferował opcje gwarancji lub serwisowania sprzętu.

  • Bateria - jest istotnym elementem każdego sprzętu elektronicznego, dzięki niej można przebyć odpowiednią trasę, dlatego kupując warto zwrócić uwagę na pojemność i możliwość wymiany lub możliwość dodatkowego akumulatora, który wydłuży czas jazdy.

  • Transport - to waga i możliwość łatwego przenoszenia hulajnogi. Dobrze jest zaobserwować w jaki sposób składa się sprzęt i jak działają mechanizmy aby uniknąć odbezpieczania i rozkładania się hulajnogi bez naszej wiedzy oraz aby nie był to trudny i skomplikowany proces, zajmujący niepotrzebnie czas.

  • Amortyzacja i hamowanie - najlepszą opcję stanowią systemy amortyzacji, które mogą być z przodu lub z przodu i z tyłu urządzenia ale również, dobre koła lepiej sprawdzają się te pompowane (dętkowe) o takiej samej średnicy z przodu i tyłu. W hamowaniu wartością dodaną jest to kiedy poza dźwignią przy kierownicy hulajnoga posiada również dodatkowy hamulec nożny.

  • Oświetlenie - ważne aby było oświetlenie przednie, bez którego ciężko po zmroku, jednak dużym plusem każdej hulajnogi jest oświetlenie tylne, które stanowi dodatkowe zabezpieczenie kiedy jest ciemno.

 

Warto kupować polską lub europejską dystrybucję nie tylko ze względu na łatwość gwarancyjną ale również ze względu na pewności i jakość jaką niesie to za sobą. Wiele firm oferuje różne sprzęty jednak firma Cudowne Zakupy poza jakością niesie za sobą również pomoc w wyborze i serwisowaniu sprzętu. Oferta jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium